Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.06.2018, 07:41

Головна » 2018 » Травень » 17 » прощавай, Букварику!
прощавай, Букварику!

Незвичне свято "Прощавай, Букварику" відбувся 17 травня 2018 року в 1 класі Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області. Діти прийшли до філії міської бібліотеки. Знайомство з великим світом книги починається саме тут. Учні декламували вірші, розповідали про свої літературні вподобання. А працівники бібліотеки познайомили дітей з правилами читацького залу, абоніменту, обміну книжок. Букварик навчив нас читати. Інші книжки збагатять нас знаннями, допоможуть стати гарними людьми, справжніми громадянинами своєї країни.

Переглядів: 32 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0