Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:48

Головна » 2017 » Червень » 1 » «Прощавай дитячий садок!»
«Прощавай дитячий садок!»

Найважливіше свято в дитячому садку - випускний. Це святкове прощання з дорогими вихователями та друзями, затишним місцем, яке стало для діточок справжнім другим домом. В дошкільному закладі НВК 27.05.2015 року воно пройшло хвилююче і радісно для всіх: педагогів, батьків і, звичайно ж для випускників, у яких попереду шкільне життя. Слайди з фотографіями малюків нагадали дітям про раннє дитинство і все цікаве життя в дитячому садочку. Дітлахи, як справжні талановиті артисти, декламували вірші, співали пісні, танцювали прощальний вальс. Апогеєм свята стала алея зірок та запуск в небо повітряних кульок з побажаннями.

Переглядів: 25 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0