Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 06:08

Головна » 2017 » Листопад » 11 » День української писемності та мови
День української писемності та мови

9 листопада 2017 року, у День української писемності та мови, учні, викладачі, працівники та батьки навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області превіряли свої знання рідної мови , тобто писали щорічний радіодиктант. Уже традиційно, 11 років поспіль читає його доцент київського університету Олександр Авраменко. Він теж і автор цих текстів.

Радіодиктант – це дуже простий і доступний кржному жанр колективної творчості.

Бо він єднає усіх незалежно від віку, освіти, життєвого досвіду чи соціального статусу.

Бо він дарує особливе відчуття причетності до творення спільної справи. Бо писати радіодиктант можна будь-де і будь з ким! Бо радіодиктант змушує наші серця завмирати в унісон на кожному розділовому знакові.

Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об'єднує спільна мета-єднання коло мови".

Переглядів: 23 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0