Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 06:09

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Рухова активність- здоровий спосіб життя
Рухова активність- здоровий спосіб життя

12.10 у навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Костянтинівської міської ради Донецької області був організований квест бібліотекарем  Сапего О.П.  «Рухова активність- здоровий спосіб життя» серед 5-х, 6-х класів , класні керівники Трофімова К.Є. та Чуфицька Я.В., у рамках Всеукраїнського місячнику шкільних бібліотек. Діти показали свою пізнавальну активність, пропагували здоровий спосіб життя, вивчали питання здоров`я, розвивали творчі здібності; при цьому подорожували на восьми станціях: «Нехворійка», «Бухгалтер», «Співоча», «Пізнайко», «Акторська», «Вітамінна», «Малювальна», «Фізкультурна». Перемогу отримала команда «Здоров`є» 5 клас-38 балів, а команда «Вірус» 6 клас-36 балів.

Переглядів: 25 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0