Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 00:07

Головна » 2017 » Грудень » 18 » Шкідливі звички та їх попередження
Шкідливі звички та їх попередження

14 грудня 2017 року в навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області учні 3 – 4 класів провели усний журнал «Шкідливі звички та їх попередження».

Мета заходу поглибити знання учнів про корисні та шкідливі звички; формувати уявлення про згубну дію на дитячий організм куріння, вживання алкоголю, наркотичних речовин; формувати уявлення про «пасивного курця»; виховувати в учнів здатність протидіяти пропозиціям щодо куріння, вживання алкоголю, наркотичних речовин.

Активну участь у заході взяли Ключенко Н., Крюков Д., Зологіна Г. – 3 клас, Великий В., Касатенко М. – 4 клас.

Переглядів: 37 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0