Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 10:11

Головна » 2018 » Березень » 22 » Школи майстрів педагогічної праці
Школи майстрів педагогічної праці

22.03.2018 у СЗШ№13 відбулося засідання «Школи майстрів педагогічної праці» у рамках міської методичної роботи вчителів початкової школи, в якому прийняла участь заступник директора з навчально – виховної роботи Сафронова Н.М.

У ході засідання проведений інформаційний методичний квест «Педагогічна майстерність як фактор формування інноваційної особистості молодшого школяра».

А також в рамках відкритої педагогічної студії розглянуті інформаційні та практичні матеріали з теми: «Розвиток творчої активності , підвищення професіоналізму педагогічних кадрів і удосконалення якості навчально-виховного процесу шляхом використання інноваційних технологій навчання ».

Переглядів: 56 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0