Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 17.01.2019, 07:50

Головна » 2018 » Грудень » 28 » Снід
Снід

22 грудня в НВК для учнів 5 та 7 класів відбувся відеолекторій «Як запобігти захворюванню на ВІЛ/СНІД» з метою сформувати уявлення про хворобу століття, виробити поведінкові мотивації до збереження свого здоров’я.

На сьогодні ступінь поширення вірусу є таким, що люди з ВІЛ є і у нашому місті, і, цілком імовірно, у колі наших знайомих та друзів. Ми можемо знати про це, а можемо і не знати. Існує можливість як проігнорувати проблему ВІЛ/СНІДу та розвиток епідемії, так і можливість замислитись над цією проблемою. Розвиток епідемії у більшій своїй частині відбувається через те, що багато хто з нас вважає, що ВІЛ не може їх торкнутися. Як наслідок, люди стають ВІЛ-позитивними тільки тому, що не знали, як уникнути передачі вірусу, або знали, але вирішили за непотрібне дотримуватись цієї тактики.

Переглянувщи відеопрезентаціі, учні впевнилися, що тільки від нас самих залежить – змінити свою поведінку і залишитись здоровою людиною або не думати про свій власний ризик передачі ВІЛ та імовірність стати ВІЛ-позитивним.

Переглядів: 12 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0