Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 17.02.2018, 23:54

Головна » 2017 » Грудень » 1 » СНІД. Небезпека і профілактика
СНІД. Небезпека і профілактика

01.12.2017 для учнів 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області було проведено урок-діалог «СНІД. Небезпека і профілактика». Метою заходу були формування уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу, толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД; сприяння зниженню ризику інфікування ВІЛ; виховування бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови міжстатевих відносин на основі дружби та поваги. Також урок був спрямований на профілактику СНІДу, що включає в себе пропаганду засобів попередження зараження ВІЛ і вивчення соціальних умов, що сприяють поширенню захворювання. Узагальнюючи здобуті знання, діти складали «пам'ятки безпеки» та плакати «Елементарні правила безпеки».

Переглядів: 51 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0