Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:38

Головна » 2017 » Травень » 5 » Свято Книги
Свято Книги

5 травня в навчальному закладі відбулося Свято Книги. Діти молодших класів познайомилися з історією книги, працівниками паперової промисловості, друкарями, палітурниками. Учні 4 класу читали вірші, співали пісні про книгу, виконували сценки з казок (театральна студія «Експеримент», керівник Зубенко І.М.). Батьки 1 класу Сахно Т.Г. та Агейкіна Ю.В. підготували танець «Книга». Учениці 5 класу Халіуліна К., Ткаченко О. та Гончарова Т. привітали всіх присутніх танцювальними композиціями.

Наприкінці свята бібліотекар Сапего О.П. відзначила найкращих читачів бібліотеки грамотами. Тісний зв'язок бібліотеки з вчителями початкової школи вчить прищеплювати любов до книги, формувати комунікативну компетентність, виховувати потребу в читаннях, бережливо ставитися до книги.

Переглядів: 43 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0