Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 10:44

Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Свято Покрови
Свято Покрови

Протягом жовтня 2018 року у всіх закладах міста організовано проведення низки тематичних заходів, присвячених Дню захисника України, Дню українського козацтва так у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області відбулися заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Присвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

12.10.2018 року учні 5, 7 класів переглянули відеофільм про заснування свята.

Післ перегляду фільму відбулося активне обговорення, під час якого байдужих не виявилося, адже мужність, розум та козацька слава наших прадідів червоними нитками прописана на сторінках літопису Української історії.

Переглядів: 36 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0