Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:31

Головна » 2017 » Березень » 24 » Свято творчості «Весняний віночок»
Свято творчості «Весняний віночок»

23.03.2017 року в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» в рамках фестивалю «Червона калина» відбулося свято творчості «Весняний віночок» - свято прояву добра, поваги, довіри, патріотичного натхнення та щирості дружнього нам українського народу.

Учасники порадували своєю старанною підготовкою до кожного номеру. Лунали пісні, читалися гуморески, показувалися народні види танцю в сучасній обробці. Діти, вчителі, батьки як «одна єдина та дружня сім’я» демонстрували свої творчі здібності та акторську майстерність. Все це наповнило зал теплом, любовю та гарним настроєм. Повний зал глядачів вдячно підтримували артистів своїми оплесками.

Переглядів: 65 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0