Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 08:16

Головна » 2018 » Грудень » 2 » тиждень
тиждень

З 26.11.18-30.11.18 року у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області проходив тиждень «Російської мови та зарубіжної літератури». У рамках тижня було заплановано ряд заходів, метою яких стало: поглибити знання школярів про зарубіжних письменників, викликати в учнів інтерес до читання, організовувати пошукову і самостійну роботи учнів за визначеними темами.

Протягом п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, приймали активну участь у різних конкурсах та вікторинах. Під час проведення таких заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатили свої знання про кращі твори світової літератури.

Переглядів: 22 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0