Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 08:18

Головна » 2018 » Листопад » 18 » тиждень англійської мови
тиждень англійської мови

З 12.11. 2018 по 16.11.2018 в навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області відбувся тиждень англійської мови. Метою було удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботинад собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Протягом тижня на учнів чекали різноманітні конкурси, вікторини, перегляд улюблених мультфільмів з англійської мови. Найактивніші учні були нагороджені дипломами.

Переглядів: 34 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0