Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 06:09

Головна » 2017 » Жовтень » 17 » Тиждень біології та екології
Тиждень біології та екології

З 09 по 13 жовтня у навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Костянтинівської міської ради Донецької області пройшов тиждень біології та екології.

Метою проведення тижня було розвиток пізнавального інтересу до біології, екології, знайомлення учнів з екологічним вихованням, формування внутрішньої потреби берегти і приумножувати багатства природи. Протягом тижня були проведені такі заходи:

10.10.17.Бондаренко Є.Б. провела тренінг з учнями 6 класу «Біологія в житті» де діти складали проекти на дану тематику. Найкращий проект зробила 2команда.Учні приймали активну участь в обговоренні. Сапего О.П. сформувала виставку літератури до тижня біології та екології.

11.10.17. в 7класі відбувся КВК «Членистоногі» (КузьменкоМ.В.). Діти з задоволеням приймали участь в конкурсах, показали вміння порівнювати, розпізнавати різні біологічні об`єкти.

13.10.17.між учнями 8 класу відбулись змагання «Кращий знавець біології людини»,найкращими виявились: КолпаковаТ.,Луцков Ю.; конференція під гаслом «Екологічні проблеми сучасності»  підвела підсумок тижня.

Переглядів: 41 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0