Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 06:10

Головна » 2017 » Листопад » 6 » Тиждень математики та економіки
Тиждень математики та економіки

З 30 жовтня по 3 листопада 2017 року в НВК відбувся тиждень математики та економіки під девізом: «Математика та економіка навколо нас» з метою

підвищувати інтерес до предмету; розширювати знання і вміння учнів; виховувати колективізм, національно-патріотичні почуття до математиків-українців.

Учні 5-6 класів приймали участь в квесті «Пригодницька математика» Перемогла команда «Кмітливі» ( командир Чебоненко Тетяна).

Для учнів 7 класу організовані математичні змагання, а для учнів 8 класу урок-гра «Математика та залізнична дорога».

Учні 9 класу захищали дослідницькі роботи «Математика на полотнах відомих художників» (група Зайцевої Анастасії), «Математика в архітектурі» (група Шистко Катерини), «Розрахунок вартості ремонту» (група Перевозника Данила).

Для учнів 10 класу проведено інтерактивне заняття «Як поставити фінансові цілі»

Бібліотекарем НВК організована виставка «Відомі українські математики».

Переглядів: 26 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0