Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:31

Головна » 2017 » Квітень » 26 » Тиждень охорони праці «Стосується кожного»
Тиждень охорони праці «Стосується кожного»

На виконання наказу навчального закладу № 124 від 07.04.2017 р. «Про організацію та проведення у 2017 році у навчальному закладі Дня охорони праці», з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві, з 24.04.2017р. по 28.04.2017р. був проведений тиждень охорони праці з нагоди Дня охорони праці. Під час тижня були проведені наступні заходи: інформаційно-методична нарада для працівників навчального закладу щодо проведення Тижня охорони праці девізом: «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці», заняття з безпеки життєдіяльності з вихованцями дошкільного закладу, години спілкування з даної тематики, гра – мандрівка «У країну безпечного життя», проблемне обговорення «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці». У всіх групах дошкільного закладу та класних кімнатах поновлені інформаційні стенди з безпеки життєдіяльності, в яких розміщена інформація стосовно статистичних даних з охорони праці. Під час проведення індивідуальних консультацій з батьками вихователі, класні керівники та психолог обговорювали питання особистої безпеки дітей та дорослих.

Підсумком проведення тижня стала інформаційно – аналітична програма «Стосується кожного!». Були висвітлені складові охорони праці: виробнича санітарія та гігієна, техногенна безпека, дотримання правил дорожнього руху, електробезпека та протипожежна безпека. На заході були присутні завідуючий сектором профілактики виробничого травматизму ФССНВВ і ПЗ Кондратенко С.В., страховий експерт ФССНВВ і ПЗ Чумаченко В.М. та спеціаліст управління освіти міської ради м. Костянтинівка Бабушкіна В.Б. Гості відзначили високий рівень інформаційної компетентності та підготовки учнів. Робота з дотримання норм охорони праці та безпеки життєдіяльності продовжується!

Переглядів: 75 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0