Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 17.02.2018, 23:53

Головна » 2017 » Грудень » 11 » Тиждень початкової школи
Тиждень початкової школи

З 04.12. по 08.12.2017 р. – в НВК проходив тиждень початкової школи. Розпочався він з інформаційної лінійки. Діти дізналися про заходи, які відбудуться в рамках проведення тижня, визначилися в яких будуть брати участь. А проявити себе було де. Так у конкурсі малюнків «Витівки зими» проявили себе більшість учнів 1 -4 класів. Кращі роботи потрапили на виставку (Швець А., Швальова К., Федосова К. (1клас); Вініченко С., Колосова Д., Хуторна С. (2клас); Савостьянов М., Діденко А., Зологіна Г. (3 клас); Хуторний М., Алтухова К. (4 клас)). Цікавим та емоційним був конкурс читців «Зимонько – зима». Діти із задоволенням декламували улюблені вірші. А кращими стали : Лагода К., Козачок М., Швець А. (1 клас);  Сахно З., Терзі П., Кривова С. (2клас); Купін І., Педяш І., Левченко Д. (3клас); Петруша І., Жмуденко Н., Самсонюк М. (4клас).

Феєричним та веселим став флеш – моб «Закаблукам лиха дам!». Діти проявили свої танцювальні та лідерські здібності та отримали масу позитивних емоцій.

Творчі здібності та вміння проявили діти на виставці саморобок «Творимо дива своїми руками». Кращі роботи були у Канюкової П., Тімофєєва А. (1 клас); Вініченко С., Колосової Д., Терзі П. (2клас); Колпакової М., Жданюк С., Спіріної В. (3 клас); Сніди Є. Касатенко М., Коннік О. (4 клас).

Завершився тиждень лінійкою на якій підвели підсумки.

Переглядів: 42 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0