Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 17.01.2019, 08:51

Головна » 2018 » Лютий » 12 » Тиждень трудового навчання і професійної орієнтації
Тиждень трудового навчання і професійної орієнтації

З 05.01.2018 по 09.01.2018 року  в НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області  вчителі Юдєнкова Л.Ф. та Закревська Л.В провели  тиждень трудового навчання.

В рамках проведення тематичного тижня трудового навчання і професійної орієнтації, були проведені заходи, з метою виховання  в учнів ініціативи, самостійності, уміння творчо  підходити до розв’язання різних задач, а також виховання почуття колективізму і творчості, творчої активності, підвищення рівня професійної грамотності учнів, професійної роботи.

Учениці 9-10 класів провели конкурс « Коса – дівоча краса», вони змагалися за найкращу заплетену косу. Пройшла творча виставка «Цінності моєї родини», у цій виставці прийняла участь уся школа. Було дуже цікаво спостерігати  з яким захопленням роздивлялися  роботи з бісеру, вишивки, з природного матеріалу, випилювання , м’яка і  іграшка не тільки учні  школи , але і їх батьки.

Переглядів: 60 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0