Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 17.01.2019, 07:50

Головна » 2018 » Листопад » 13 » тиждень української мови та літератури
тиждень української мови та літератури

З 05.11.2018 по 09.1.2018 в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області проходив тиждень української мови та літератури, спрямований на стимулювання інтересу учнів до удосконалення мовної компетентності та збагачення свого словникового запасу; розширення та поглиблення знань про свою країну, традиції та звичаї, рідну мову; розвиток прагнення бути свідомим громадянином України; формування високих громадянських якостей (патріотизму, людяності, доброти, працьовитості), бажання вивчати та удосконалювати свої знання з рідної мови; виховання пізнавальних інтересів, любові та поваги до своєї Батьківщини, свого народу, рідної мови.

Програма предметного тижня була досить насиченою. Протягом тижня проведено наступні заходи: виставка художньої літератури сучасних українських письменників (1 - 11 класи), конкурс-виставка малюнків до дня української казки (5 - 7 класи), конкурс читців (5 - 10 класи), інтелектуальна гра «Будь від роду і до роду, мово рідного народу» (8 - 9 класи), позакласний захід «Ігри патріотів» (5 - 6 класи), бліц-турнір «Письмо крила дає» (10 - 11 класи).

Учні мали змогу поринути у багатий світ краси й принад рідної української мови. Вдалося залучити до активної роботи всі учнівські колективи. Особливу ініціативу проявили учні 6 (Величкіна Д., Гавриленко М., Літовченко Т., Мерщанський І., Сідорова К., Черкасова А.), 7 (Гусак Д., Рудакова О, Хаймінова К., Чабаненко Т) і 10 (Зайцева А., Є., Чуфицький Є., Терзі С., Шистко К.) класів. Виходячи із поставленої мети, слід зазначити, що школярі отримали багато нової та цікавої інформації в процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності.

Переглядів: 41 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0