Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 05:43

Головна » 2017 » Квітень » 24 » «Традиції українського народу»
«Традиції українського народу»

Протягом пасхального тижня в різних вікових групах дошкільного закладу НВК на честь свята Великодня проводилися тематичні заняття з духовно-морального напрямку «Традиції українського народу». На цих заняття дітей ознайомлювали з народними традиціями святкування Пасхи. Пройшли конкурси на кращий розпис яєць та оформлення святкових композицій. Завдяки сумлінної праці вихователів діти навчилися ліпити, оздоблювати крашанки кольоровим папером, малювати та розписувати писанки. Вихованці отримали величезне задоволення від того, що вони теж приймали участь і внесли свою краплинку турботи та краси в святкуванні Великодня.

Переглядів: 45 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0