Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:47

Головна » 2017 » Квітень » 24 » Тренінг «Безпека людини в надзвичайних ситуаціях»
Тренінг «Безпека людини в надзвичайних ситуаціях»

24.04.2017 року для учнів 8 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області було проведено тренінг «Безпека людини в надзвичайних ситуаціях». Метою заходу були актуалізація та узагальнення знань школярів з безпечної поведінки під час небезпечних і надзвичайних ситуацій; систематизація вмінь їх запобігати; формування якості свідомої особистості; розвиток логічного мислення, кмітливості, культури мовлення; виховання мужності й спроможності приймати швидкі та правильні рішення в екстремальних умовах; попередження проявів паніки в надзвичайних ситуаціях.

Усі діти були дуже активними та із задоволенням виконували всі вправи. Особливо їм сподобались розгадування кросвордів, бліц-перевірка та гра «Хрестики-нулики».

Переглядів: 37 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0