Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 20.07.2018, 15:03

Головна » 2018 » Червень » 14 » тренінг з НУШ
тренінг з НУШ

З 11 по  14 червня 2018 року у  навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів  – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області проходить тренінг "Нова українська школа: від теорії до практики" для заступників директорів з навчально – виховної роботи навчальних закладів. У тренінгу приймають участь 34 заступники директорів м. Костянтинівки,  Костянтинівського району та м. Дружківки.

Тренінгові заняття проводить   заступник директора з навчально-виховної роботи НВК "ЗОШ-ДНЗ" м. Костянтинівки, регіональний тренер  НУШ Сафронова Наталія Миколаївна. Учасники тренінгу розглядають основні моменти впровадження нової української школи, принципи її роботи та становлення в умовах сучасної освіти. Проводять ранкові зустрічі, практикуми з психологом, створюють колажі освітнього середовища, критерії оцінювання діяльності майбутніх першокласників, моделюють проблемні ситуації, які можуть виникати при проведенні занять у першому класі, та методи їх розв`язання. Обговорюють концепції реалізації та становлення "Нової української школи" у закладах освіти.

Переглядів: 35 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0