Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 17.01.2019, 08:01

Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Твоє життя-твій вибір
Твоє життя-твій вибір

23.10.2018 р. у Навчально- виховному комплексі «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» для учнів 7 класу відбулася година довіри «Твоє життя-твій вибір», метою якої було формування активного усвідомлення учнями широкого кола своїх можливостей, своєї активної позиції в їх реалізації. Класний керівник Чуфицька Я.В намагалася навчити учнів визначати власні духовні цінності та вплив духовних цінностей на життя; виховувати почуття людської гідності, бажання духовно вдосконалюватися. Діти поглибили свої знання про шкідливість тютюнопаління, алкоголю, наркотиків; формували свої об’єктивні погляди на це соціальне зло; виховували здоровий спосіб життя.

Переглядів: 54 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0