Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 00:12

Головна » 2018 » Січень » 19 » Україна – Єдина! Україна – це Ми!
Україна – Єдина! Україна – це Ми!

18 січня 2018 року  в навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області разом з бібліотекою - філіалом провели флешмоб на тему «Україна – Єдина! Україна – це Ми!» до Дня Соборності України . Метою заходу було вкотре нагадати дітям про свято Соборності України, долучати молодь до вшанування всеукраїнських свят та традицій.Учасниками флешмобу стали учні 4-го та 8-го класу, класні керівники Кузнецова В.Є., Матюшенко Л.А. та педагог - організатор Чонка Г.А. Учасники переглянули фрагмент відео-фільму, саме після цього відбувся флешмоб, в  якому діти взяли  активну участь.

Переглядів: 39 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 5.0/1