Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 05:56

Головна » 2017 » Травень » 5 » Усний журнал «Ми пам’ятаємо…»
Усний журнал «Ми пам’ятаємо…»

05.05.2017р. у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області, в 5-6 класах проведено усний журнал «Ми пам’ятаємо…» до Дня па́м'яті та прими́рення пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Метою проведення було гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму»

Діти вшанували пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни хвилиною мовчання, висловили побажання консолідації суспільства навколо ідеї захисту України…

Переглядів: 45 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0