Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 19.11.2018, 10:17

Головна » 2018 » Лютий » 20 » В'ячеслав Чорновіл - громадський діяч та політик
В'ячеслав Чорновіл - громадський діяч та політик

20.02.2018 року в НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області  у 9-10 класах пройшов відеоурок  «В'ячеслав Чорновіл - громадський діяч та політик».

Завдяки фільму учні дізналися про В’ячеслава  Максимовича Чорновола  як відомого українського політика, державного діяча, публіциста та журналіста.

Школярі дізналися, що він був Лауреатом Державної премії ім. Тараса Шевченка, учасником багатьох міжнародних конференцій, конгресів, семінарів, членом Української всесвітньої координаційної ради, членом парламентської Асамблеї Ради Європи. Після перегляду діти із зацікавленістю підтримували розмову, аргументували свою точку зору.

Переглядів: 58 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0