Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 05:59

Головна » 2017 » Квітень » 13 » «Відповідальність починається з тебе»
«Відповідальність починається з тебе»

13.04.2017 р. серед учнів 5-6 класів відбулася година спілкування «Відповідальність починається з тебе». Основною ціллю заходу була пропаганда здорового способу життя та профілактики негативних явищ в учнівському середовищі. Учні дізналися про шкідливий вплив на здоров’я алкоголю, тютюну, наркотичних речовин, залежності від комп’ютерних ігор через проведення роз’яснювальної бесіди. Також діти малювали своє бачення здорового способу життя, таким чином формуючи в собі бажання протистояти шкідливим звичкам. Під час бесіди дітям повіли про переваги здорового способу життя. Для практичної демонстрації інформації, всі учні взяли участь у спортивних змаганнях та отримали позитивний емоційний заряд та задоволення.

Переглядів: 57 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0