Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:49

Головна » 2017 » Травень » 5 » Відверта розмова «Захист Вітчизни - обов'язок громадянина»
Відверта розмова «Захист Вітчизни - обов'язок громадянина»

5 травня в НВК для учнів 9-А та 11 класів відбулася відверта розмова «Захист Вітчизни - обов'язок громадянина» з метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, виховання ідентифікації учнів з українською нацією, усвідомлення себе громадянином, патріотом, поглибити знання з історії свого народу, готовності до захисту національних інтересів України.

Особлива увага учнями 9 класу була приділена долі жінок у війні. Жіночі біографії розкрили різні іпостасі представниць слабкої статі у те лихоліття. Вона – дружина, мати, медсестра-рятівниця, воїн, підпільниця, військовополонена, остарбайтер, свідок Голокосту, хранителька пам’яті і т.д.

Учні 11 класу довели, що жива пам’ять про такі події є застереженням для будь-якої країни, наочним аргументом на користь збереження незалежності, громадянського миру, єдності та злагоди у суспільстві. Халіуліна Альона, Зінченко Данило, Ткаченко Ілля планують обрати професію, пов'язану з захистом Вітчизни.

Переглядів: 45 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0