Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 22.09.2018, 20:05

Головна » 2018 » Березень » 6 » Виховна система навчального закладу в контексті Нової Української Школи
Виховна система навчального закладу в контексті Нової Української Школи

Виходячи з завдань сучасної школи виникає потреба змінити ставлення до дітей, розглянути у новому форматі відносини між вчителями, підняти на новий рівень управління школою. У навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області відбулася педрада, на якій розглядалося питання «Виховна система навчального закладу в контексті Нової Української Школи». Під час обговорення з’ясовано, що учні нової школи мають бути почутими, мають отримати допомогу, мають навчитися приймати самостійні рішення, самостійно робити вибір і ставати творцями своєї долі. Було зазначено, що педагоги повинні разом навчатися, щоб дійсно змінити українську школу. Засідання ради відбулося у нетрадиційному форматі – були використані інтерактивні технології, вчителі працювали в групах, створювали моделі, виконували творчі вправи. В аудиторії панували натхнення, креатив, творчість та зацікавленість, тому що саме вчитель має давати дитині різні вміння, компетентні навички, бо головне його завдання – навчити дітей, як знання і навички втілювати в життя.

Переглядів: 58 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0