Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 19.10.2018, 05:30

Головна » 2018 » Вересень » 14 » Внесок України в боротьбі проти фашизму
Внесок України в боротьбі проти фашизму

На 2 тижні вересня з метою інформування учнів щодо Дня пам’яті жертв фашизму у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області пройшла лекція «Внесок України в боротьбі проти фашизму» для учнів 9-11 класів. Діти дізналися про українців, які зробили надзвичайно вагомий внесок у перемогу над нацизмом, вшанували пам'ять мільйонів військових, полеглих у боях під час Другої світової війни, та мирних жителів багатьох країн і національностей загинувших внаслідок бойових дій, в окупації , на примусових роботах у Німеччині, у концтаборах та інших місцях примусового тримання від хвороб і голоду.

Переглядів: 36 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0