Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:31

Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Воля дорожча за життя
Воля дорожча за життя

Напередодні свята захисника України 12 жовтня на базі бібліотеки-філіалу для дітей пройшов патріотичний урок «Воля дорожча за життя!»

для учнів 9 та 10 класів НВК (вчитель історії Криворучко С.А.).

Захід пройшов у формі зустрічі з військовослужбовцями 90 аеромобільного батальону ст.лейтенантом Коломієць Анатолієм Васильовичем та солдатом контрактної служби Марченко Романом.

Душевна розповідь старшого лейтенанта про участь у бойових діях викликала великий інтерес в учасників зустрічі. Молодь не залишилася байдужою до спогадів. Анатолій Васильович подарував присутнім пісню у власному виконанні про десантників.

Вітаємо всіх зі святом Покрови, Днем українського козацтва та Днем захисника України. Бажаємо всім миру, злагоди і добра!

Переглядів: 37 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0