Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВівторок, 11.12.2018, 01:31

Головна » 2018 » Квітень » 23 » Впевнений старт
Впевнений старт

Інформація для батьків.

У наступному навчальному році педагоги дошкільних закладів старших груп будуть працювати за освітньою програмою «Впевнений старт».

Зміст програми передбачає організацію взаємодії дорослого з дитиною в такий спосіб, який забезпечує збалансований особистісний розвиток дошкільника, враховуючи концепції розвитку Нової української школи.

До програми надається навчально-методичний супровід для всіх учасників освітнього процесу: вихователів, дітей, батьків.

У Книзі для батьків надані рекомендації, які допоможуть підготувати дитину до школи.

Книга дошкільника є складовою компоненту «Впевнений старт». Вона відображає змістовне наповнення розвивальними іграми, завданнями та вправами з різних видів діяльності – спілкування, ігровій, мовленнєвій, образотворчій та ін.

Переглядів: 68 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0