Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 08:56

Головна » 2018 » Листопад » 14 » з нагоди 100 річчя української академії наук України
з нагоди 100 річчя української академії наук України

14.11.2018 року у навчально-виховному комплексі" Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад Костянтинівської міської ради" Донецької області учні 6 класу провели інформаційну хвилину з нагоди 100 річчя української академії наук України. Метою стало збагачення знань щодо діяльності Національної академії наук України, яка є унікальним інтелектуальним надбанням Українського народу, Враховуючи визначний внесок вчених Академії у розвиток світової науки і техніки, розбудову незалежної Української держави,а також необхідність пріоритетної державної підтримки розвитку науки як джерела економічного зростання держави та підвищення добробуту громадян.

Переглядів: 12 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0