Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 09:09

Головна » 2018 » Листопад » 29 » «За здоров'ям – на урок математики!»
«За здоров'ям – на урок математики!»

27 листопада учитель математики Курицина Л. М. провела відкритий урок з математики в 5 класі НВК з теми «Рівняння», який був інтегрований з предметом «Основи здоров'я». Девіз уроку «За здоров'ям – на урок математики!»

Учні будували «Будинок здоров’я» та пізнавали для себе істину «Що таке здоров’я?», а допомагала їм в цьому математика і знання , які отримали, навчившись розв'язувати рівняння та текстові задачі. Також під час уроку учні слухати звіти груп з повідомленнями і творчими завданнями, дізналися ім'я богині здоров'я Гігіеї, складали корисні звички у кошик здоров'я. Діти активно працювали, ніхто не залишився байдужим.

Переглядів: 28 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0