Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 00:02

Головна » 2017 » Грудень » 8 » Захищеність особи у правовій державі
Захищеність особи у правовій державі

08.12.2017 у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 9-10 класів було проведено інтелектуальне змагання "Захищеність особи у правовій державі". Метою заходу були поглиблення знань школярів щодо прав та обов`язків громадян та їх реалізації, формування правової культури правосвідомості, активної громодянської позиції щодо неправомірної поведінки; виховання поваги до Законів, Конституції України, прав громадян, відповідальності за свої вчинки та почуття громадянського обов`язку. Діти з великим задоволенням та зацікавленістю приймали участь у змаганні, підтримували розмову, аргументували свою точку зору. Ця тема не залишила їх байдужими.

Переглядів: 16 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0