Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:34

Головна » 2017 » Лютий » 3 » Заходи щодо вшанування пам’яті учасників Революції Гідності
Заходи щодо вшанування пам’яті учасників Революції Гідності

З 30.01 по 03.02.2017 р.  у навчальному закладі пройшли  заходи щодо вшанування пам’яті учасників Революції Гідності. Метою виховних годин, відеодесанту, інформ-хвилинок було виховувати в учнів патріотичні почуття, шанобливе ставлення до загиблих героїв під час «революції гідності», усвідомлення духовної єдності населення всіх регіонів України, виховання людяності, гідності, справедливості, толерантності схильності до самопожертви; формування в учнів активної життєвої позиції, громадянського самовизначення, прагнення до самореалізації в Україні, розвивати почуття гордості за Україну, її історію та видатних людей. Учні з розумінням поставилися до виконання свого обов’язку - якісного навчання, як запоруки майбутнього своєї держави.

Переглядів: 44 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0