Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 22.09.2018, 19:58

Головна » 2017 » Грудень » 20 » Збережи ялинку
Збережи ялинку

На протязі грудня, в рамках Всеукраїнської екологічної акції "Збережи ялинку", в навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області з метою формування у школярів екологічного світогляду, пропаганди дбайливого ставлення до природи та розвитку творчих здібностей були проведені заходи: інформ-хвилинки «Збережи ялинку», діти виготували та розповсюдили листівки «Збережи ялинку – не рубай лісову красуню»; провели конкурси: «Новорічно- різдвяна композиція», «Новорічна ялинка», «Різдвяний вінок», «Традиційна народна іграшка» .

Переглядів: 63 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 5.0/1