Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 00:03

Головна » 2017 » Грудень » 5 » Здоровий спосіб життя
Здоровий спосіб життя

"Шкільна бібліотека Навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" за здоровий спосіб життя". Бібліотекар Сапего О.П. організувала зустріч з представником міського наркологічного диспансера Киян Кирилом Анатолієвичем.

Мета цієї зустрічі виховувати в учнів негативне відношення до вживання алкогольних напоїв, наркотиків та тютюнопаління бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критично відноситися до своїх вчинків; спонукати учнів до роздумів.

На зустріч були запрошені учні 8-10 класів. А підготували цей захід учні 5-го класу (класний керівник Трофімова К.Є.) та учні 9-го класу (класний керівник Кирилюк О.Г.).

Була показана казка "СНІД не спить", а наприкінці зустрічі учні 5-го класу читали вірші та прислів'я про "життя".

Переглядів: 43 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0