Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 22.09.2018, 19:58

Головна » 2018 » Березень » 5 » Здоровим бути модно
Здоровим бути модно

5 березня 2018 року в навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області учні 3-4 класів створили проект "Здоровим бути модно". Мета проекту пропагувати здоровий спосіб життя; формувати здорові установки і навички відповідальної поведінки; спонукати дітей до формування корисних звичок; розширити кругозір учнів з питання охорони здоров'я; розвивати пізнавальний інтерес до стану власного здоров'я; виховувати негативне ставлення до шкідливих звичок, уміння протистояти тиску однолітків, контролювати свої вчинки.

Активними були учні 3 класу: Бондаренко Ю., Жатько Б., .діденко А., Чернишов М., а також учні 4 класу Дмитрієва К., Сірко І., Баранов М., Алтухова К.

Переглядів: 67 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0