Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 05:58

Головна » 2017 » Червень » 22 » Живе в народі пам’ять вічна
Живе в народі пам’ять вічна
22 червня 1941 року війна підступною темною хвилею накотилася на мирні оселі українців. Ворог не щадив ні старих, ні зовсім юних, ні малих дітей. Довгий і кривавий календар війни тягнувся майже чотири роки, чотири роки смертей, приниження, грабунків. Сьогодні, в День скорботи й шанування пам'яті жертв війни в Україні, бібліотекар бібліотеки-філіалу для дітей Ліскєвич О.В. разом з вихованцями дошкільного закладу НВК провела пам’ятну хвилину «Живе в народі пам’ять вічна». Бібліотекар розповіла, що Друга світова війна стала найбільшим випробуванням патріотизму українського народу у жорстокій боротьбі, якої до того ще не знало людство, любов до своєї Батьківщини вела за собою українців в пекло боїв і втрат. Вистояти в цьому горнилі допомагали лише безмірна віра в Перемогу і почуття особистої відповідальності кожного солдата за долю свого народу і держави. А розповідь про дітей війни справила велике враження на малечу, адже вони почули про долі дітей війни їхнього віку, їх тяжке життя та боротьбу проти фашистських загарбників не тільки старшого покоління, але й ще зовсім малих дітей.
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 44 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0