Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 22.09.2018, 19:58

Головна » 2018 » Лютий » 21 » Зустріч
Зустріч

16.02.18 у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області.  завітала поліція .Начальник сектору дільничих інспекторів поліції – Явтушенко Володимир Юрійович та його колеги поспілкувались з учнями та розповіли про роботу поліції, Колл-центру 102 та про дії при виявлені небезпечних предметів. Поліцейські роз’яснили дітям основні аспекти законодавства, та розповіли, якінаслідки для них можутьматидії, пов’язані із порушенням закону. На прохання хлопців та дівчат поліцейські ознайомили школярів зі зброєю та спецзасобами, якими поліцейські виконують свої службові обов’язки.

Переглядів: 27 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0