Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.11.2017, 06:04

Головна » 2017 » Лютий » 1 » Зустріч з представниками Костянтинівського краєзнавчого музею
Зустріч з представниками Костянтинівського краєзнавчого музею

31.01.2017 р.  на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ  ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області відбулася зустріч з представниками Костянтинівського краєзнавчого музею Аренсбург  А.Л. та Крайньої А.О. Метою  заходу було поглибити знання учнів, привернути увагу та ознайомити  дітей з  подіями та особистостями минулого. Хлопці та дівчата охоче та зацікавлено поринули в екскурс та ближче ознайомились з людиною, яка зробила великий внесок в майбутнє нашої країни, нашим земляком – О.Тихим; дізнались про жахливі подію Голокосту, день пам’яті жертв якого наш заклад вшанував 27 січня. У цей день ніхто не залишився байдужим, завдяки проникливим доповідям екскурсоводів.

Переглядів: 29 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0