Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 21.09.2017, 11:29

Головна » 2017 » Березень » 21 » Зустріч з представниками Швейцарського фонду «FSD»
Зустріч з представниками Швейцарського фонду «FSD»

17 березня 2017 року до навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» завітали представники Швейцарського фонду «FSD» для проведення заходів з протимінної діяльності, з метою інформування учнів про мінну небезпеку.

Для учнів 1-4 класів була проведена бесіда з елементами гри «Подорож до острову безпеки». Лекція «Стоп міни» для учнів 5-11 класів. Діти з задоволенням грали, зацікавлено прослухали лекцію, показавши себе як допитливі слухачі, дізнались, як уникнути непердбачуванних ситуацій.

Переглядів: 45 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0