Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 23.10.2017, 23:31

Головна » 2017 » Жовтень » 13 » Зустріч з військовослужбовцями до Дня захисника України
Зустріч з військовослужбовцями до Дня захисника України

13.10 у начально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради відбулася зустріч із військовослужбовцями. Захід був приурочений до Дня козацтва, Покрови та Дню захисника України. Метою було виховання у підростаючого покоління патріотичних почуттів та любові до України; збереження культури, символів та традицій Батьківщини.

Військові із задоволенням відповідали на запитання, слухали вірші, які підготували учні, а наприкінці заходу, учні подарували захисникам посилку, куди поклали тематичні малюнки, листи та книжки.

Переглядів: 38 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0