Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 18.02.2018, 00:05

Головна » 2018 » Січень » 3 » Звіт про проведення новорічних свят
Звіт про проведення новорічних свят

27-28 грудня на базі НВК відбулося святкування Нового року серед учнівської молоді.

Новорічні свята- це чудовий спосіб проявити свої акторські здібності. Активними учасниками на новорічних дійствах стали учні 5, 7, 9, 10 класів та шкільного самоврядування під керівництвом Чонка Г.А., Сніда О.А. 27 грудня пройшло театралізоване святкування для учнів 1-4 класів «Різдвяна зустріч» , діти танцювали, співали, проводили конкурси та різноманітні розваги. 28 грудня пройшло святкування для 5-7 класів «Новорічні пригоди», 8-10 класи «Міс Снігуронька» . Завдяки педагогам та вихованцям учні змогли поринути у світ казки, прийняти участь у хороводах, естафетах та конкурсах. На святах також була присутня адміністрація школи.

Переглядів: 55 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0