Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.08.2018, 10:46

ЗАГРЕБЕЛЬНА

Олена Олександрівна

Навчально-виховного комплексу

"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Закінчила фізико-математичний факультет Слов’янського державного педагогічного університету. З 1996 року працює в сфері педагогічної діяльності. Адміністративний стаж роботи з 1997 року. Має вищу кваліфікаційну категорію. Нагороджена грамотою Костянтинівської міської Ради "За вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики…”, Грамотою управління освіти міської ради міста Костянтинівки "За плідну роботу з педагогічним колективом і творчий підхід до проведення міського семінару керівників навчально-виховних закладів з проблеми реалізації здоров'язберігаючої функції освіти", подяками управління освіти міської ради міста Костянтинівки та Донбаської державної машинобудівної академії .

У фахових виданнях з педагогіки має 21 друковану статю. Працює над проблемою "Психолого-педагогічні аспекти роботи з учнями девіантної поведінки”. Займалася науково-дослідною роботою з теми "Національне виховання молоді”.

Творча, поетична, цілеспрямована натура, життєве кредо якої "Не забувай, що тільки проявляючи наполегливість, ти досягнеш великого успіху у житті”. Своєю професійною позицією вважає слова "Найкращий засіб виховувати дітей гарними, зробити їх щасливими”.

Дизайн Костянтинівський НВК © 2018