Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСуббота, 20.04.2024, 01:32

Горячова

КІРІЛЮК

Ольга Григорівна

вчитель української мови та літератури

Навчально-виховного комплексу

"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Закінчила у 2011 році Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Мова і література (російська) та українська мова і література" та здобула кваліфікацію вчителя мови (російської), зарубіжної літератури та української мови і літератури. У цьому ж році закінчила магістратуру та здобула кваліфікацію викладача мови (російської) та зарубіжної літератури.
Життєве кредо: "Бути людиною у всьому і завжди".
Педагогічне кредо: "Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!". Пізнати і навчити дитину у цій складній справі немає готових рецептів. Але вважаю, що насамперед треба зрозуміти дитину як особистість, розгледіти її індивідуальні особливості.