Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПятница, 26.04.2024, 04:34

Вчителі Історії

ВЧИТЕЛЬ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА

Заступник директора з виховної роботи

КРИВОРУЧКО

Світлана Анатоліївна

фото

У 1993 році закінчила факультет початкової освіти Слов'янського державного педагогічного інституту.
У  2008 році закінчила факультет підготовки вчителів історії та краєзнавства Краматорського економіко-гуманітарного інституту.
Адміністративний стаж роботи 14 років.
У НВК працює з 1998 року. Починала на посаді педагога-організатора. На обласному рівні команди під її керівництвом неодноразово займали призові місця у конкурсах "Дружин юних пожежних” та "Молодь обирає здоров'я”.
Понад 10 років шкільна учнівська рада, куратором якої була Криворучко С.А., входила в "Золоту п'ятірку” серед міських шкільних рад.
У 2010 році була призначена на посаду заступника директора з виховної роботи.
Входила до обласної творчої групи по створенню проекту програми "Формування компетентностей учнів у виховній роботі”.
Має Подяку начальника управління Донецької обласної державної адміністрації Ю.І. Соловйова "За вагомі результати в справі навчання і виховання підростаючого покоління”.
Творче кредо: Візьми промінь світла. І спрямуй його туди, Де панує темрява...
Життєве кредо: Доводиться бігти з усіх ніг лише для того, щоб залишитися на тому самому місці. Якщо хочеш потрапити в інше місце, потрібно бігти вдвічі швидше…
Педагогічне кредо:  Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити.