Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетверг, 25.04.2024, 03:37

Кузнецова

КУЗНЕЦОВА

Вікторія Євгеніївна

вчитель іноземної мови

Навчально-виховного комплексу

"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Вчитель англійської та німецької мов і зарубіжної літератури». Педагогічний стаж роботи з 2011 року.
Життєве кредо: "Do as you would be done by!”
Педагогічне кредо: «Не вимагай від дитини того, чого не можеш зробити сам!»
Працює над проблемою "Планування та аналіз навчального процесу з англійської мови у початковій школі”. Має друковані роботи, брала особисту та заочну участь у всеукраїнських науково-практичних конференціях. Статті: "Федеральные земли Австрии в контексте исторического развития.”, "Концепція кохання в сучасній драматургії (п’єси О.М. Арбузова «Таня», «Иркутская история» та О.В. Вампілова «Прошлым летом в Чулимске», «Прощание в июне»).”, "Основні фонетичні, граматичні та лексичні особливості австрійського варіанту німецької мови”.