Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПятница, 26.04.2024, 17:11

Вчителі Початкових класів

ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

МАТЮШЕНКО

Людмила  Анатоліївна

null Закінчила Красноармійське педагогічне училище та Слов’янський державний педагогічний інститут . Працюю учителем початкових класів .
Я вважаю ,що дати дитині якісну освіту, не викликавши при цьому відрази до навчання - можливо! Намагаюсь, щоб дитина, яка весь день проводить у школі, зберегла нормальну психіку й зміцніла своє здоров'я. Шановні батьки, будьте впевнені, що вашу дитину люблять в школі так само, як любите її ви.
Життєвий девіз:
Ніколи не може бути бажання без прагнення його втілити.
Але для цього ви маєте єдине що в нас є,- це час!
Кожен з нас – це те, що він зумів зробити зі своїм часом
Той, хто прагне, зробить більше за того, хто може.
Творче кредо:
Ідеал у самому тобі. Перешкоди до його досягнення, знову-таки, в тобі. Твій стан - це той матеріал, із якого ти маєш створити цей ідеал.
Візьми усмішку
І подаруй її тому,
Хто так її потребує.
Візьми доброту
І яви її тому, хто сам
Не вміє віддавати.

Педагогічне кредо: "Вимогливість до учнів у поєднанні з повагою до їхньої особистості".
Мелодія починається з першої ноти,
саме вона визначає її характер.
Початкова школа - своєрідна
перша нота шкільного життя
Що може буть дорожче, ніж дитя,
Якого любиш ти до забуття?
Але піднять його на власні ноги -
для цього треба все життя

Моя мета: Виховати людину нового покоління, використовуючи компетентнісно – орієнтовані педтехнології.

АБРОСІМОВА

Лариса Володимирівна

null

Закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю "Вчитель початкових класів". Має ІІ кваліфікаційну категорію.
Життєве кредо «Больше отдавай – больше получишь».
Професійне кредо: «Учить учиться»

НАУМЕНКО

Наталія   Василівна

null

В 1989 році закінчила Красноармійське педагогічне училище .
В 1994 році закінчила Слов‘янський педагогічний інститут за спеціальністю "Педагогіка та методика початкового навчання”
Присвоєно кваліфікацію спеціаліста "Вчителя початкових класів”.
В березні 2010 року підвищувала кваліфікацію за денною формою навчання для категорії вчителів початкових класів за темою: "Розвиток критичного мислення на уроках різних предметів у початковій школі"
Тема, над якою працюю як вчитель: "Використання ІКТ як дидактичного засобу навчання".
Навчатися вчитися - значить навчити дитину грамотно орієнтуватися в потоці різноманітної  інформації й самостійно добувати необхідну інформацію, сформувати в дитині  прагнення до продовження освіти й розуміння її необхідності й значимості для власного становлення, встигати в ногу із часом та використовувати досягнення науково - технічного прогресу для саморозвитку й самовдосконалення.

САФРОНОВА

Наталія  Миколаївна

null

Закінчила факультет підготовки вчителів початкових класів Слов’янського державного педагогічного університету. З 1988 року працює в сфері педагогічної діяльності. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання "Вчитель методист". Працює над проблемою: «Впровадження інноваційних технологій, зокрема метод проектів, у виховному процесі».
Цілеспрямована, вимоглива до себе та оточуючих, зі значним творчим потенціалом. «Навчитися бути успішним, не зважаючи ні на які проблеми» - ці слова стали життєвим кредо. У професійній діяльності вона завжди керується висловом: «Інноваційний підхід до розуміння виховного процесу, суті змін – це основа для успішного розвитку виховної системи навчального закладу».

Персональний сайт

ФЕДОРЧЕНКО

Людмила  Іванівна

null

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, входить до творчої групи вчителів початкових класів Донецької області. Розробляла таблиці з математики для 1-4 класів. Має досвід з питання "Впровадження інноваційних форм і методів в роботу”, розповсюджує його серед колег школи, міста, області.