Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.08.2018, 10:45

Вчителі Початкових класів

ВЧИТЕЛІ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

МАТЮШЕНКО

Людмила  Анатоліївна

null Закінчила Красноармійське педагогічне училище та Слов’янський державний педагогічний інститут . Працюю учителем початкових класів .
Я вважаю ,що дати дитині якісну освіту, не викликавши при цьому відрази до навчання - можливо! Намагаюсь, щоб дитина, яка весь день проводить у школі, зберегла нормальну психіку й зміцніла своє здоров'я. Шановні батьки, будьте впевнені, що вашу дитину люблять в школі так само, як любите її ви.
Життєвий девіз:
Ніколи не може бути бажання без прагнення його втілити.
Але для цього ви маєте єдине що в нас є,- це час!
Кожен з нас – це те, що він зумів зробити зі своїм часом
Той, хто прагне, зробить більше за того, хто може.
Творче кредо:
Ідеал у самому тобі. Перешкоди до його досягнення, знову-таки, в тобі. Твій стан - це той матеріал, із якого ти маєш створити цей ідеал.
Візьми усмішку
І подаруй її тому,
Хто так її потребує.
Візьми доброту
І яви її тому, хто сам
Не вміє віддавати.

Педагогічне кредо: "Вимогливість до учнів у поєднанні з повагою до їхньої особистості".
Мелодія починається з першої ноти,
саме вона визначає її характер.
Початкова школа - своєрідна
перша нота шкільного життя
Що може буть дорожче, ніж дитя,
Якого любиш ти до забуття?
Але піднять його на власні ноги -
для цього треба все життя

Моя мета: Виховати людину нового покоління, використовуючи компетентнісно – орієнтовані педтехнології.

ГОРБУНОВА

Тетяна  Євгенівна

null

Закінчила Красноармійське педагогічне училище, потім Слов’янський державний педагогічний інститут за спеціальністю "Вчитель початкових класів". Має вищу кваліфікаційну категорію. Входить до творчої групи вчителів початкових класів області. Ділиться досвідом з колегами міста, школи з питань "Впровадження інноваційних технологій в початкових класах” .
Життєве кредо «Больше отдавай – больше получишь».
Професійне кредо: «Учить учиться»

НАУМЕНКО

Наталія   Василівна

null

В 1989 році закінчила Красноармійське педагогічне училище .
В 1994 році закінчила Слов‘янський педагогічний інститут за спеціальністю "Педагогіка та методика початкового навчання”
Присвоєно кваліфікацію спеціаліста "Вчителя початкових класів”.
В березні 2010 року підвищувала кваліфікацію за денною формою навчання для категорії вчителів початкових класів за темою: "Розвиток критичного мислення на уроках різних предметів у початковій школі"
Тема, над якою працюю як вчитель: "Використання ІКТ як дидактичного засобу навчання".
Навчатися вчитися - значить навчити дитину грамотно орієнтуватися в потоці різноманітної  інформації й самостійно добувати необхідну інформацію, сформувати в дитині  прагнення до продовження освіти й розуміння її необхідності й значимості для власного становлення, встигати в ногу із часом та використовувати досягнення науково - технічного прогресу для саморозвитку й самовдосконалення.

САФРОНОВА

Наталія  Миколаївна

null

Закінчила факультет підготовки вчителів початкових класів Слов’янського державного педагогічного університету. З 1988 року працює в сфері педагогічної діяльності. Має вищу кваліфікаційну категорію та звання "Вчитель методист". Працює над проблемою: «Впровадження інноваційних технологій, зокрема метод проектів, у виховному процесі».
Цілеспрямована, вимоглива до себе та оточуючих, зі значним творчим потенціалом. «Навчитися бути успішним, не зважаючи ні на які проблеми» - ці слова стали життєвим кредо. У професійній діяльності вона завжди керується висловом: «Інноваційний підхід до розуміння виховного процесу, суті змін – це основа для успішного розвитку виховної системи навчального закладу».

Персональний сайт

ФЕДОРЧЕНКО

Людмила  Іванівна

null

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, входить до творчої групи вчителів початкових класів Донецької області. Розробляла таблиці з математики для 1-4 класів. Має досвід з питання "Впровадження інноваційних форм і методів в роботу”, розповсюджує його серед колег школи, міста, області.

Дизайн Костянтинівський НВК © 2018